Erciyes Anadolu Holding Mobilya-Dekorasyon Uygulama Merkezi ve Atölyeler Binası’nın İnşaatı Gezildi

Erciyes Anadolu Holding CEO’su Dr. Alpaslan Baki Ertekin, Erciyes Anadolu Holding tarafından Üniversitemiz 15 Temmuz Ana Kampüsünde yaptırılan Erciyes Anadolu Holding Mobilya-Dekorasyon Uygulama Merkezi ve Atölyeler Binası’nın inşaatını gezdi.

“Erciyes Anadolu Holding Mobilya-Dekorasyon Uygulama Merkezi ve Atölyeler Binası’nın tamamlanma aşamasına gelen inşaatını birlikte gezen Rektörümüz Prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa ile Erciyes Anadolu Holding CEO’su Dr. Alpaslan Baki Ertekin, bina hizmete girdikten sonra burada Kayseri Üniversitesi ile Erciyes Anadolu Holding arasında yapılabilecek ortak proje ve çalışmaları istişare etti.

Rektörümüz Prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa, Erciyes Anadolu Holding CEO’su Dr. Alpaslan Baki Ertekin’e ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve inşaatı tamamlandığında bu modern atölyede Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu ile Mühendislik, Mimarlık ve Tasarım Fakültesi’nin ilgili bölüm ve programlarında öğrenim gören öğrencilerin daha nitelikli uygulamalı ve proje odaklı öğrenim görme imkânı bulacaklarını söyledi ve Erciyes Anadolu Holding’e destek ve katkılarından dolayı da teşekkür etti.
Toplam 190 görüntüleme
Tarih: 05/07/2021
A+ A-