Buldukları her fırsatta Mehmetçiğimize ve sivil halka saldıran kalleş terör örgütü PKK mensubu ve yandaşları ormanlarımızı, ciğerlerimizi ateşe vererek ülkemize zarar vermeye çalışmakta, fakat devletimiz ve milletimiz bu hainlere hiçbir zaman fırsat vermemiştir ve vermeyecektir.

Hatay, Osmaniye, Kahramanmaraş ve Trabzon’da kasıtlı olarak çıkarttıkları yangınlarla ülkemizi ateş çemberine dönüştürmeye çalışan bölücü hainlere, bu yaptıkları hainliğin hesabı Büyük Türkiye Cumhuriyeti Devleti tarafından hiç şüphe olmasın ki en ağır şekilde sorulacak ve cezaları da verilecektir. Türkiye Cumhuriyeti Devleti milleti ile birlikte güçlüdür ve dünya var oldukça da güçlü olmaya devam edecektir. Devletimiz, bölücü hainlerin çıkardığı yangınlardan oluşturmaya çalıştıkları yaraları en kısa sürede saracaktır. İçlerinde zerre kadar insanlık bulunmayan ve gözlerini hainlik bürümüş terör örgütü yandaşları, şunu iyi bilmeli ki! Her zaman olduğu gibi oluşturmaya çalıştıkları kaos ortamında kendileri boğulmaktadır ve boğulmaya da devam edeceklerdir.

Gerek sınır içinde ve gerekse sınır ötesinde ülkemiz üzerine oynanan oyunların birer maşası konumundaki bölücü hainler, emellerine hiçbir zaman ulaşamayacaklardır. Milleti ile güçlü Türkiye Cumhuriyeti, her ortamda bu kalleşleri bir bir yok edecektir. 

Ülkemizin değişik yerlerinde kasıtlı olarak çıkarılan bu orman yangınlarından etkilenen tüm vatandaşlarımıza ve milletimize geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Bu hain eylemleri gerçekleştiren kalleşlerin elleri Büyük Türkiye Cumhuriyeti Devleti tarafından bir bir kırılacaktır.

KAYSERİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ
Toplam 465 görüntüleme
Tarih: 11/10/2020
A+ A-